Menu pozadí

Služby

Webdesign

Webdesign a UX

Perfektní vzhled a uživatelská gramotnost webových stránek je dnes základem každého dobrého řešení, ať provozujete eshop, či nabízíte služby. Pomůžu Vám rozmyslet jeho funkční strukturu a grafickou podobu.

Brand design

Brand design

Pokud se toužíte odlišit od ostatních firem nejen logem a prezentovat se nevšedně, vytvořím Vám unikátní vizuální podobu všech materiálů, které k podnikání potřebujete a ošetřím jejich pravidla použití v podobě brand či logo manuálů.

Grafický design

Pokud se Vám zdá grafická podoba vaše projektu, nudná a všední, se správnou typografií a poutavou grafikou se může stát i obyčejná brožura zajímavým čtením, které Vás osloví.

Mobile Design

Mobilní aplikace

Ty chcete, ty potřebujete, protože mají moc kompletně změnit kvalitu svého odvětví, potopit silné hráče a začínající firmy poslat na výsluní. Z tohoto důvodu se jedná o technologii, která je zásadní, pokud chcete inovovat svoje podnikání.

Product design

Produktový design

Potřebujete vdechnout svým produktům život? Se správně zvolenými barvami a designem, se to zaručeně podaří. Připravím Vám nevšední polep na jakýkoliv nový, či stávající produkt.

Social Media

Sociální sítě a PPC

Dalším důležitým nástrojem pro podnikání jsou sociální média a PPC reklama. Pouze s poutavým bannerem a nevšední grafikou můžete oslovit větší počet nových zákazníků.

analyza

Analýzy a konzultace

Možná Vám vše nefunguje tak jak byste si přáli, a proto nabízíme možnost efektivní analýzy a konzultace. Stávající problém detekujeme a vyhodnotíme jak jej nejlépe odstranit nebo zda je potřeba začít znovu.

nenašli jste službu kterou hledáte?
napište mi
Newsletter

Newsletter

Potřebujete efektivně zacílit na stávající i nové zákazníky? Prostřednictvím kvalitně rozloženého newsletteru se Vám to podaří. Newsletter se řadí mezi účinné nástroje online marketingu, takže není žádnou novinkou, že je zvyšujícím se trendem.

Wordpress

Redakční systém

Chcete dosáhnout rychlosti blesku při načítání svých webových prezentací? Pak sáhněte po jedničce na trhu, redakčním systému wordpress. Pouze ten Vám zajistí okamžitou orientaci a nulovou dávkou zbytečných pluginu. Je to sázka na jistotu.

e-shop

E-shopy

Chystáte nový projekt, který budete potřebovat komplexně zaštítit? Zajistím Vám kromě perfektně padnoucí grafiky i realizaci včetně kódování a propojení s redakční systémem.R

Servis a podpora

I po vytvoření úspěšného projektu Vám jsme nablízku. Postaráme se o veškeré aktualizace redakčního systému a vyskytne- li se nějaký problém, neprodleně jej vyřešíme. Pro vaše pohodlí máme servisní smlouvy s měsíčním plněním.

Hosting

Hosting a domény

Vše co od stabilního hostingu můžete očekávat. S našim partnerem wp-hosting.cz pro vás máme připraveno několik tarify s doménou na serverech specializovaných pro prezentace na redakčním systému wordpress.

Pixon - tvorba webu

Webové stránky

Chystáte nový projekt, který budete potřebovat komplexně zaštítit? Zajistím Vám kromě perfektně padnoucí grafiky i realizaci včetně kódování a propojení s redakční systémem.

Copyright

Copywriting

Toužíte po kvalitním obsahu nejen na webu, ale i sociálních sítích? Vcítíme se do vašich stávajících klientů a po adekvátním zakomponování klíčových slov, vytvoříme strategii, kterou efektivně zacílíte na nové zákazníky.

JSTE NADŠENI A CHCETE JÍT DO TOHO SE MNOU ?

Není nic jednoduššího než mi napsat či zavolat. Upřednostňuji telefonickou komunikaci, ale nechám to na Vás. Pokud jste z Prahy a okolí, rád se s vámi osobně setkám, kde probereme vše podstatné a celou realizaci naplánujeme.